Provádíme realizace šikmých i plochých střech. Kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáž střešních oken a světlovodů firmy Velux.

Zajišťujeme dřevěné vazníkové konstrukce a CNC krovy včetně statických výpočtů a montáže. Instalace hromosvodů, montáže slunečních kolektorů na ohřev vody. Zajistíme vše od materiálu po likvidaci staré krytiny.

Jsme „Certifikovaná montážní firma VELUX“ a najdete nás v katalogu pokrývačů firmy TONDACH, kde pro Vás zajistíme písemnou záruku 33 let.

Máme 20 let zkušeností v oboru. Neustále zdokonalujeme naše řemeslo absolvováním teoretických i praktických školení předních výrobců krytin a doplňků. Úzce spolupracujeme s firmou Lindab při řešení technických a estetických detailů plechových krytin.

V ohromném množství výrobků, týkajících se střech, vybíráme pouze kvalitní produkty – na střeše není místo pro kompromisy. „Řemeslo nás baví“

Pokrývačství

Každá střecha má své specifické parametry a možnosti. Podle nich Vám navrhneme vhodnou střešní krytinu. Nejpoužívanější krytina u nás je pálená taška Tondach a betonová taška KM-Beta. Rádi pracujeme s krytinou Tondach Bobrovka. Dokážeme zhotovit i netradiční tvary jako kužel nebo Volské oko, případně vykrývaná úžlabí. Samozřejmostí při realizaci je aktivní spolupráce s památkáři.

Klempířství

I plechové krytiny mají své uplatnění na střeše. Zhotovíme falcovanou střešní krytinu,nebo odborně namontujeme plechové krytiny taškové, trapézové nebo systému Lindab Click. Ve vlastní klempířské dílně vyrobím klempířské prvky na míru.

Tesařství

Nabízím Vám zhotovení kompletních  krovů, stavbu pergol, zahradních domků, altánů  či různých přístřešků z hoblovaného nebo impregnovaného řeziva. Samozřejmostí je výměna špatných dřevěných prvků které se objeví až v průběhu rekonstrukce. Námi zhotovené opravy historického krovu protézováním si prohlédněte v galerii..

Partneři & Osvědčení

Na zákaznících nám záleží, snažíme se kvalitu práce prokázat mimo jiné i řadou osvědčení a certifikátů. Neustále sbíráme nové zkušenosti a vědomosti. Podílíme se na odborných školeních firem Lindab a Velux.

Novinky

Střechy Praha 2023

       Ani v zimě nezahálím a  připravuji praktické školení pro montážní firmy ve společnosti Lindab. Chystáme…

Instruktážní videa Lindab s.r.o

Instruktážní videa z Lindab akademie.

Pozvánka na školení

Školení se koná v termínech 23.11. a 30.11.2021 od 9,00 do 15 hod.  Součástí programu montážního školení bude…

Rady a tipy pro montáž střešní krytiny Lindab Topline

Lindab vám v dnešním článku přináší užitečné rady a tipy, jak na montáž střešní krytiny Lindab Topline. Dozvíte…